Daugavpils ieņem trešo vietu Zēnu futbola festivālā 0

Pirmdiena, 05 jūn 2017, 11:27 Versija drukāšanai

Daugavpils ieņem trešo vietu Zēnu futbola festivālā
Tradicionālajā Zēnu futbola festivālā Salacgrīvā Daugavpils jaunieši spraigā cīņā izrāva trešo vietu, tādā veidā uzlabojot pagājušā gada rezultātu. Par uzvarētājiem pirmo reizi vēsturē kļuva Tukums-2000/TSS audzēkņi.

Zēnu futbola festivāls ir viens no gaidītākajiem Latvijas futbola turnīriem. Tas atšķirās no citiem turnīriem ar to, ka tajā vienlaikus komandas godu aizstāv trīs dažādu vecuma grupu komandas. Šogad turnīrā katru komandu pārstāvēja U10, U11 un U12 vecuma grupu komandas. Visu komandu sasniegtie rezultāti tiek summēti un tādā veidā tiek noskaidrots galējais vietu sadalījums.

Čempionu grupā BFC Daugavpils samēroja spēkus ar Liepājas, Tukuma, “Skonto”, Valmieras un “Supernova” vienaudžiem. Jau pirmajā sacensību dienā pretī stājās pārliecinošā favorīte Tukums, pret kuru Daugavpils ieguva 1 no 9 iespējamajiem punktiem. Toties vakarā uzvarēja komandu sacensībās pēcspēles sitienu sērijās!

Otrā diena tika iesākta spilgti – uzvaras pār “Skonto” vienaudžiem izcīnīja gan U10, gan U11, gan U12 komandas. Cīņā pret “Supernova” netika izmantotas vairākas labas iespējas izcīnīt uzvaras un galu galā iegūti 4 no 9 iegūstamajiem punktiem.

Pēc otrās dienas Daugavpils pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā un izšķirošajā dienā bija iespējas pakāpties arī uz otro pozīciju. Pret Valmieru izdevās iegūt 6 no 9 punktiem, bet cīņā pret Liepāju nācās samierināties ar 3 punktiem.

Kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Tukums (40), otrie palika iepriekšējo gadu čempioni liepājnieki (27), bet Daugavpils ierindojās trešajā pozīcijā (23).

Vislabāk no Daugavpils komandām nostartēja U12 vecuma grupa (treneris I.Maksimčuks), kas ieguva 13 punktus. 2007. gada komanda (J.Maksimčuks/J.Bovins) ieguva 7 punktus, bet 2006. gada komanda (D.Bogdanovs) izcīnīja trīs punktus.

BFC Daugavpils izsaka pateicību jaunajiem futbolistiem par solīdo sniegumu, kā arī viņu vecākiem par sniegto atbalstu visu trīs dienu garumā!

0

Komentāri (0)

Citas ziņas

27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties