DDzKSU aicina darba aizsardzības inženieri 0

Trešdiena, 11 dec 2019, 10:35 Versija drukāšanai

DDzKSU aicina darba aizsardzības inženieri
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” aicina darbā DARBA AIZSARDZĪBAS INŽENIERI profesijas kods (2149 35), darba vietas adrese: Liepājas ielā 21, Daugavpilī.

Pienākumi:

  • nodrošināt darba aizsardzības un ugunsdrošības noteikumu un prasību izpildi uzņēmuma struktūrvienībās;
  • veikt organizatoriskus pasākumus drošu un nekaitīgu darba apstākļu nodrošināšanai uzņēmuma darbiniekiem;
  • veikt darba vides iekšējo uzraudzību un darba vides risku novērtēšanu;
  • kontrolēt darba aizsardzības un ugunsdrošības stāvokli uzņēmuma objektos;
  • izstrādāt darba aizsardzības un ugunsdrošības instrukcijas;
  • sadarboties ar Valsts darba inspekciju;
  • radīt darbiniekiem drošu darba vidi, mazināt risku.

Prasības kandidātiem:

  • atbilstoša augstākā izglītība;
  • vismaz 3 gadu pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī (MS Office);
  • labas komunikācijas prasmes, precizitāte un prasme patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • ļoti labas valsts valodas prasmes (C1).

Mēs piedāvājam:

  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu darba vietu;
  • atalgojumu no EUR 750,00 mēnesī;
  • iespējas profesionāli pilnveidoties.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: kristine.polagosko@ddzksu.lv līdz 2019.gada. 30.decembrim ar norādi: „DARBA AIZSARDZĪBAS INŽENIERIS”.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas izvēlēti otrajā atlases kārtā.

* Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.

0
Autors:preses relīze
Foto:pixabay.com

Citas ziņas

27. novembrī, 08:39 «Top Latgale» ar Aleksandru Linkeviču, Daugavpils pašvaldības policijas priekšnieka vietnieku (23.11.2020.)
19. novembrī, 13:49 Daugavpils 100+ sekundēs (18.11.2020., VIDEO)
19. novembrī, 12:10 Daugavpils 100+ sekundēs (17.11.2020., VIDEO)
17. novembrī, 10:55 Nedēļas apskats (13.11.2020., VIDEO)
13. novembrī, 09:45 Daugavpils 100+ sekundēs (12.11.2020., VIDEO)
12. novembrī, 09:45 Daugavpils 100+ sekundēs (11.11.2020., VIDEO)
11. novembrī, 11:40 Daugavpils 100+ sekundēs (10.11.2020., VIDEO)
10. novembrī, 13:40 Daugavpils 100+ sekundēs (09.11.2020., VIDEO)
9. novembrī, 11:00 Nedēļas apskats (06.11.2020., VIDEO)
5. novembrī, 11:25 Daugavpils 100+ sekundēs (04.11.2020., VIDEO)
4. novembrī, 17:10 Daugavpils 100+ sekundēs (02.11.2020., VIDEO)
2. novembrī, 10:50 Mēs zinām (Raidījums №25)
30. oktobrī, 08:35 Daugavpils 100+ sekundēs (29.10.2020., VIDEO)
28. oktobrī, 13:20 Daugavpils 100+ sekundēs (27.10.2020., VIDEO)
28. oktobrī, 10:35 Te ir darbs! Alga 1250 EUR

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti