FS "Metta"/LU Latvijas futbola virslīgas spēlē uzvar FCB "Daugavpils" futbolistus 0

Pirmdiena, 01 jūn 2015, 08:25 Versija drukāšanai

FS "Metta"/Latvijas Universitāte (LU) svētdien Latvijas futbola virslīgas 9. kārtas spēlē savā laukumā Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā ar 2:1 uzvarēja BFC "Daugavpils" komandu, informē organizatori.

Uzvarētājiem vārtus guva Edgars Vardanjans, kurš spēles 35. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, kā arī Gatis Kalniņš, kurš 52. minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja. Viesi pēc Jurija Sokolova tāla sitiena 63. minūtē vienus vārtus atguva, taču izglābties no zaudējuma Daugavpils komanda nespēja.

FS "Metta"/LU izcīnīja otro uzvaru deviņās spēlēs un ar septiņiem punktiem ir 7. vietā, bet BFC "Daugavpils" cieta ceturto zaudējumu deviņos mačos un ar deviņiem punktiem ir sestajā pozīcijā. Līderi ar 18 punktiem ir FK "Liepāja", kam seko "Skonto" ar 17 punktiem. Trešo vietu ar 16 punktiem ieņem FK "Ventspils", kas gan ir aizvadījuši astoņas spēles.

Jau vēstīts, ka FB "Gulbene" un FK "Ventspils" paredzētā spēle pārcelta uz nenoteiktu laiku, jo organizatoriem radušās aizdomas par manipulācijām ar Gulbenes komandas spēļu rezultātiem, kādēļ sākta izmeklēšana. Vairāk informācijas virslīgas pārstāvji sola sniegt šonedēļ.

Vēl 9. kārtā "Skonto" ar 1:0 uzvarēja FK "Jelgava" komandu, bet FK "Liepāja" ar 2:1 viesos uzvarēja Jūrmalas "Spartaku".

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta