Konkursā meklē Tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktoru 0

Pirmdiena, 05 okt 2015, 08:00 Versija drukāšanai

Konkursā meklē Tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktoru
Daugavpils pilsētas dome izsludinājusi atklātu konkursu uz pašvaldības jaunizveidotās Tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktora amata vietu, liecina informācija publiskajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".


Tajā teikts, ka Daugavpils pilsētas dome šā gada 27.augustā pieņēma lēmumu par Daugavpils pilsētas pašvaldības Tūrisma attīstības un informācijas aģentūras izveidošanu. Plānots, ka aģentūra darbu sāks šā gada 1.novembrī.

 

Aģentūras direktora amata pamatpienākumos ietilpst izstrādāt aģentūras vidēja termiņa darbības stratēģijas un budžeta projektu, nodrošināt vidēja termiņa darbības stratēģijas, budžeta un kārtējā gada darba plāna izpildi, sniegt domei pārskatu par vidēja termiņa darbības stratēģijas un kārtējā gada darba plāna izpildi, kā arī nepieciešamo informāciju un priekšlikumus aģentūras darbības jautājumos.

 

Tāpat direktoram vajadzēs nodrošināt aģentūras gada publiskā pārskata sagatavošanu un publicēšanu, rīkoties ar aģentūras mantu un finanšu līdzekļiem normatīvajos aktos noteiktā kārtībā, pārstāvēt aģentūru tās kompetencē esošajos jautājumos attiecībās ar valsts un pašvaldību institūcijām, fiziskām un juridiskām personām un nodrošināt aģentūras personāla vadību, pieņemt darbā un atbrīvot no darba aģentūras darbiniekus, noteikt viņu kompetenci un atbildību, apstiprināt amata vienību sarakstus un amata aprakstus, un izveidot aģentūras iekšējās kontroles sistēmu.

 

Amata pretendentam jābūt augstākajai izglītībai, vēlams tūrisma jomā, vismaz triju gadu darba pieredzei tūrisma jomā vai pieredze vadošā amatā, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā vēlama praktiskā darba pieredze personālvadībā un pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu un citu projektu īstenošanā.

 

Tāpat jābūt zināšanām par tūrisma jomu un to reglamentējošiem normatīvajiem aktiem, labām saskarsmes spējām un komunikāciju prasmēm, kā arī labām svešvalodu zināšanām (angļu vai vācu valoda) un izpratnei par pašvaldības aģentūras finansēšanas kārtību.

 

Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz šā gada 16.oktobrim. Plānots, ka amatu kandidātu atlase norisināsies divās kārtās.

 

Daugavpils pilsētas domes mājaslapā teikts, ka līdz septembra beigām konkursam bija pieteikušies četri pretendenti.

0
Autors:BNS
Foto:freeimages.com

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti