Daugavpils skolas aicinātas kopīgi veidot apgleznotu Lieldienu olu galeriju 0

Ceturtdiena, 04 feb 2016, 07:50 Versija drukāšanai

Daugavpils skolas aicinātas kopīgi veidot apgleznotu Lieldienu olu galeriju
Jau divus gadus pavasarī Daugavpilī ir tapusi apgleznotu olu galerija Rīgas ielā. Pagājušajās Lieldienās pilsētas skolu komandas veidoja katra savu “Skaistāko Lieldienu olu” un tās visas tika uzstādītas pilsētas gājēju promenādē, kur priecēja daugavpiliešus un pilsētas viesus. Katram bija iespēja izvēlēties savu viskrāšņāko Lieldienu rotu un par to nobalsot. Konkursa uzvarētāji saņēma balvu – ekskursiju uz Rīgu.


Arī šogad, sagaidot skaistākos pavasara svētkus, visas Daugavpils skolas aicinātas piedalīties Lieldienu akcijā-konkursā „Košākā Lieldienu ola”. Šajās Lieldienās iecerēts turpināt tradīciju un apgleznotas Lieldienu olas izvietot abās mūsu pilsētas gājēju ielās- Rīgas ielā un Muzeja ielā. Pagājušā gada konkursa laureātu darbi tiks saglabāti un uzstādīti pie Daugavpils domes, bet pārējās Lieldienu olas iegūs jaunu izskatu – tas tiks pārklātas ar baltu krāsu un sagatavotas nākamajiem radošajiem darbiem.

 

Saules skolas pedagogi un audzēkņi iecerējuši veidot Lieldienu olu galeriju Muzeju ielā – ielā, kas savieno abas Saules skolas ēkas, Esam iecerējuši pētīt Latvijas etnogrāfiju un iedvesmu smelties tautas tērpu rakstos un krāsu bagātībā.

 

Pilsētas skolas, tāpat kā pagājušajā gadā, aicinām veidot savu “Krāšnāko Lieldienu olu” kas vēlāk tiks uzstādīta Rīgas ielā. Lai izvēlētos darbus realizācijai, skolas aicinātas līdz 29. februārim izstrādāt skices savai Lieldienu olai. 1. martā visi skolu pārstāvji gaidīti Saules skolā, lai Vizuālās mākslas skolotāju apvienība kopā ar Saules skolas skolotājiem un pilsētas galveno mākslinieku izvēlētos katras skolas veiksmīgāko skici.

 

Šogad olu apgleznošana notiks 9. un 10. martā Saules skolās ēkā Parādes ielā 7 (bijušajā 5. pamatskolā). Skolas aicinātas veidot komandu 4-5 cilvēku sastāvā, kur piedalās skolotājs un 3-4 skolēni. Katrai skolai tiks piešķirta viena darbam sagatavota Lieldienu ola, kā arī tiks nodrošinātas krāsas atbilstoši skicē iecerētajam. Skolu komandas aicinātas ņemt līdzi krāsotāju rullīšus, otas, marķerus un citus materiālus, kas nepieciešami tieši viņu ieceres realizācijai. Vēlams padomāt arī par atbilstošu apģērbu.

 

Tikšanās laikā 1. martā Saules skolā skolu pārstāvji aicināti dalīties domās par skatītāju balsojuma norisi, ka arī piedāvāt labāko risinājumu šī gada “Košākās Lieldienu olas” noteikšanai.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti