Noteikta skaistākā Lieldienu ola 0

Trešdiena, 11 maijā 2016, 09:28 Versija drukāšanai

Noteikta skaistākā Lieldienu ola
Jau divus gadus pavasarī Daugavpilī ir tapusi apgleznotu olu galerija Rīgas ielā. Arī šogad, sagaidot skaistākos pavasara svētkus, visas Daugavpils skolas bija aicinātas piedalīties Lieldienu akcijā-konkursā „Košākā Lieldienu ola”. Šajās Lieldienās turpināta tradīcija un apgleznotas Lieldienu olas bija izvietotas abās mūsu pilsētas gājēju ielās- Rīgas ielā un Muzeja ielā. Arī šogad bija izsludināts balsojums par skaistāko dekoru.


Tās bija 16 spilgtas un interesantas olas, ko zīmēja un olas apgleznoja pilsētas skolu audzēkņi. Skices, kas tika saņemtas no pilsētas skolām, novērtēja speciālistu komisija. Rezultātā tika atlasītas 16 labākās skices. Šajos zīmējumos atainota spilgtā bērnības pasaule ar ziediem un tauriņiem, ar pilsētas skatiem un multfilmu varoņiem, ar tautiskiem ornamentiem un iemīļotu pasaku varoņiem. Mūsu pilsētas jaunā tradīcija ir iepatikusies gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pats galvenais droši vien ir tas, ka bērni paši rada pilsētas svētku rotājumus.

 

Šogad balsojumā varēja piedalīties nofotografējoties kopā ar izvēlēto dekoru un atsūtot fotogrāfiju uz Daugavpils Domi. Pašvaldības speciālisti ir apkopojuši balsojuma rezultātus. Visskaistākā Lieldienu ola ir dekors ar pāvu.

 

Balsojuma rezultāti pieejami šeit.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Vakar, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti