Bruņoto spēku komandieris darba vizītē apmeklēs Latgalē izvietotās vienības 0

Trešdiena, 12 jūl 2017, 10:31 Versija drukāšanai

Bruņoto spēku komandieris darba vizītē apmeklēs Latgalē izvietotās vienības
12.jūlijā, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš apmeklēs Zemessardzes 3.brigādes militārās pamatapmācības 1. līmeņa nometni Daugavpils novadā, kā arī Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu Jēkabpilī un Zemessardzes 34. Artilērijas bataljonu Daugavpilī.


Vizītes laikā ģenerālmajors L.Kalniņš tiksies ar Zemessardzes 3.brigādes komandieri pulkvežleitnantu Māri Simsonu un brigādes bataljonu komandieriem, kā arī, apmeklējot Zemessardzes 3.brigādes militārās pamatapmācības nometni, iepazīsies ar jauno zemessargu apmācību un sadzīves apstākļiem.

 

Jau ziņots, ka no šā gada 2. līdz 22. jūlijam Zemessardzes 3.brigādes militārās pamatapmācības nometnē aptuveni 200 zemessargu apgūst lauka kaujas iemaņas, kaujas šaušanas pamatprincipus, gūst ieskatu topogrāfijā, kā arī pirmās medicīniskā palīdzības sniegšanā un saistošajos normatīvajos aktos.

 

Vizītes laikā Nacionālo bruņoto spēku komandieris tiksies arī ar bataljonu personālsastāvu, kā arī iepazīsies ar bataljonu infrastruktūru.

 

Jau ziņots, ka šogad Zemessardzes dienestā uzņemto zemessargu apmācība notiks, pielietojot nometnes modeli, kurā zemessargi militārās pamatiemaņas apgūst nepārtrauktā laika posmā. Jaunie zemessargi apgūs iemaņas pamatapmācības nometnēs visās trijās Zemessardzes brigādēs.

 

Zemessardzes 3. brigādes militārās pamatapmācības 1. līmeņa nometne norisinās no 2. līdz 22. jūlijam, 2. brigādes nometne – no 26. jūlija līdz 22. augustam Valmierā, bet 4. brigādes – no 20. līdz 27. augustam Kuldīgā.

 

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē. Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar dzīvesvietai tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā -- Prasības uzņemšanai Zemessardzē. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

 

Zemessardzes 3. brigādes teritorijā atrodas septiņi bataljoni – Zemessardzes 25. kājnieku bataljons Gulbenē, Zemessardzes 31. Aizsardzības pret masveida iznīcināšanas ieročiem bataljons Alūksnē, Zemessardzes 32. kājnieku bataljons Rēzeknē, Zemessardzes 34. Artilērijas bataljons Daugavpilī, Zemessardzes 35.

 

Nodrošinājuma bataljons Preiļos, Zemessardzes 55. kājnieku bataljons Aizkrauklē un Zemessardzes 56. kājnieku bataljons Jēkabpilī.

 

-1
Autors:Grani.lv
Foto:video kadrs

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti