Aizdomās par jaunietes slepkavību tiek apcietināts policista dēls 0

Sestdiena, 10 jan 2015, 16:24 Versija drukāšanai

Aizdomās par jaunietes slepkavību tiek apcietināts policista dēls
Vakar, Rēzeknes policijas iecirknī saņemts iesniegums par kādas 1993. gadā dzimušas jaunietes pazušanu, kura iepriekšējā dienā Rēzeknē izbraukusi no savas darbavietas ar automašīnu «Audi», bet mājās nav atgriezusies.


Policisti nekavējoties izsludināja jauno sievieti meklēšanā un skaidroja viņas atrašanās vietu. Bija zināms, ka pazušanas dienā sieviete bija plānojusi tikties ar kādu paziņu.

 

Pāris stundu laikā kriminālpolicijas darbinieki aizturēja trīs jauniešus aizdomās par iespējamu saistību ar meklējamās personas pazušanu un ieguva informāciju, ka aizturētie iepriekš rūpīgi izplānojuši slepkavību. Izmeklētāji arī noskaidroja vietu, kur noslēptas mirstīgās atliekas.

 

Patlaban saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos - slepkavību izdarījusi personu grupa mantkārīgā nolūkā.

Aizturētie jaunieši - divi 16 gadus veci pusaudži un 24 gadus vecs vīrietis - patlaban ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Rīt, 11. janvārī, policija lūgs tiesu viņus apcietināt.

 

Viens no nepilngadīgajiem pusaudžiem, kurš tiek turēts aizdomās par sievietes noslepkavošanu, jau iepriekš bijis iesaistīts kriminālprocesos par mantiskiem noziegumiem. Savukārt pērnā gada decembrī viņš bija aizturēts par vairāku laupīšanu izdarīšanu, taču Rēzeknes izmeklēšanas tiesnesis jaunietim kā drošības līdzekli nepiemēroja apcietinājumu.

 

Izmeklēšanas laikā kriminālpolicijas darbinieki atklājuši, ka policistu un iespējamā slepkavas ceļi krustojušies nozieguma izdarīšanas naktī. Proti, policijas patruļa uz kāda autoceļa apturējusi automašīnu, taču, konstatējot, ka pie stūres sēž viņu kolēģa nepilngadīgais dēls, pārkāpuma protokolu par braukšanu bez tiesībām nesastādīja un nepārbadīja automašīnas īpašnieku. Tā vietā policisti paši nogādājuši automašīnu jaunieša īrētajā dzīvesvietā, bet automašīnas atslēgas atdeva savam kolēģim, tādējādi klaji ignorējot savus tiešos pienākumus.

 

Par dienesta pienākumu nepildīšanu VP Iekšējā drošības birojā ir sākta izmeklēšana.

 

Savukārt Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis šodien, iepazīstoties ar situāciju, no amatu pienākumu pildīšanas ir atstādinājis abus darbiniekus, kuri nesastādīja policista dēlam pārkāpuma protokolu, kā arī viņu tiešo priekšnieku un aizdomās turētā jaunieša tēvu.

Autors:apollo.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru
22. augustā, 12:40 Padomi, izvēloties bāra papildinājumus
10. augustā, 13:04 Daugavpilī uzlabos kultūras un tūrisma jomu pārvaldību
1. augustā, 16:29 Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara
9. jūlijā, 20:18 "Mēs iepazinām televīzijas maģiju"
30. jūnijā, 14:07 Daugavpilī notika Izgudrotāju festivāls
28. jūnijā, 18:41 Erasmus+ projekti sniedz iespējas pilnveidoties pedagogiem un vidusskolēniem
19. jūnijā, 16:30 15. jūnijā Daugavpilī notika multfilmas veidošanas pasākums
14. jūnijā, 09:42 Uzsākta Aveņu ielas atjaunošana
6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti