Brāļi Dukuri izcīna dubultuzvaru Pasaules kausa izcīņā 0

Sestdiena, 10 jan 2015, 16:36 Versija drukāšanai

Brāļi Dukuri izcīna dubultuzvaru Pasaules kausa izcīņā
Lieliski jauno skeletona sezonu turpina brāļi Martins un Tomass Dukuri. Pasaules kausa (PK) izcīņas trešajā posmā Altenbergas trasē Vācijā viņi trešajā posmā pēc kārtas svinēja dubultuzvaru, turpinot dominēt augstākā līmeņa skeletona sacensībās.

Martins Dukurs divu braucienu summā trasi veica pēc minūtes un 57,25 sekundēm, savu vecāko brāli Tomasu Dukuru, kurš izcīnīja otro vietu, apsteidzot par 1,10 sekundēm.

Trešo vietu izcīnīja Soču olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas, kas M. Dukuram zaudēja 1,22 sekundes. Ceturto vietu ieguva mājinieku sportists Aksels Jungks, kurš uzvarētājam piekāpās par 1,25 sekundēm, bet piektais finišēja jaunais krievu atlēts Ņikita Tregubovs (+1,33 sekundes).

Kopumā sacensībās piedalījās 28 sportisti, bet otrajam braucienam kvalificējās pirmā brauciena labākie 20.

Pasaules kausa kopvērtējumā M. Dukurs ar iegūtiem 675 punktiem ir līderpozīcijā, viņam ar 630 punktiem seko T. Dukurs, savukārt trešais ar 568 punktiem šobrīd ir Jungks.Abos sezonas iepriekšējos posmos, kas risinājās Ziemeļamerikā, Dukuri svinēja dubultuzvaru.

Piektdien dāmu sacensībās 21 gadu vecā latviete Lelde Priedulēna ieņēma 16. vietu. Viņai tas bija pirmais starts PK izcīņā šajā sezonā.

Altenbergas trase tiek uzskatīta par vienu no sarežģītākajām pasaulē. To atklāja pirms vairāk nekā 27 gadiem un tā ir visjaunākā no četrām ledus trasēm Vācijā.

Pasaules kausa izcīņā šosezon kopumā paredzēti astoņi posmi. Pasaules čempionāts risināsies februāra beigās un marta sākumā Vinterbergas trasē Vācijā.

0
Autors:apollo.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties