Līvānos notiks Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus 0

Piektdiena, 01 apr 2016, 10:29 Versija drukāšanai

Līvānos notiks Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus
16. aprīlī Latvijas pauerliftinga federācija ielūdz tevi uz Līvānu novada čempionātu klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, kas vienlaikus ir arī viens no diviem Latgales reģiona kausa posmiem sacensību kalendārā. Līvānos sacensību ietvaros notiks arī 7 kausa posms Latvijas ieskaitē.


Līvānu novada čempionāts būs pirmais Latgales Reģiona Kausa posms, kur komandas varēs izcīnīt punktus, lai pretendētu uz spēcīgākās Latgales reģiona komandas titulu. Latvijas kopējā ieskaitē Līvānos sportistiem būs jau septītā ieskaite, tādējādi sāk iezīmēties sezonas līderi. Līvāni jau trešoreiz pulcēs svara stieņa spiešanas atlētus, sacensībās uz starta ierasti ierodas vairāk nekā simts pauerliftinga atlētu. Apmeklētības dēļ pasākums garantē sportisku konkurenci ikvienam atlētam, kas vēlas apliecināt savus spēkus sportiskā gaisotnē.

 

Sacensības tiks organizētas atbilstoši IPF (International Powerlifting Federation) noteikumiem. Pasākumā pieteikties tiek aicināti jaunieši vecumā līdz 18 gadiem un juniori vecumā līdz 23 gadiem, sportisti attiecīgajās grupās cīnīsies par spēcīgākā jaunieša titulu Līvānos. Sacensību organizatori, aicina sarosīties arī senioru un OPEN grupas sportistus. Protams, spēcīgākās meitenes kā vienmēr arī tiks gaidītas ar paceltajiem svariem satricināt Līvānu vidusskolas sporta zāles grīdu. LPF uzsver, ka sacensībās var piedalīties ikviens interesents, kas atbilst sacensību nolikumam. Sacensību nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/

 

Sacensību dalībnieki, tiek aicināti sekot līdz jaunākajai informācijai par šo un citiem pasākumiem interneta vietnē http://www.powerliftings.lv/ vai http://piedalies.sp.lv/.

 

Sacensību dalībnieku svēršanās notiks pulksten 9:15 – 10:30. Sacensību sākums – plkst. 11:15. Pasākuma norises vieta: Līvānu novads, Līvāni, Līvānu vidusskolas sporta zālē, Rīgas ielā 101. Neuztraucies, ja šoreiz attāluma dēļ nevari ierasties, sacensības tiešraidi un pasākuma rezultātus meklē http://www.powerliftings.lv/.

 

Līvānu novada čempionātu spiešanā guļus bez ekipējuma organizē Līvānu novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, veikals http://veikals.sp.lv/.

0
Autors:ludza.lv
Foto:ludza.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)
31. oktobrī, 18:59 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 5)
31. oktobrī, 09:00 Atver jaunu analīžu nodošanas punktu Ķīmiķu mikrorajonā
30. septembrī, 15:05 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 4)
15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti