Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam 0

Trešdiena, 08 dec 2021, 13:38 Versija drukāšanai

Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam

Daugavpils 3. vidusskola ir attīstības un izaugsmes iespējām bagāta izglītības iestāde, tāpēc nelaiž garām izdevību ikkatra skolēna mācību ikdienu padarīt vēl interesantāku un aizraujošāku.


Tieši tāpēc, sadarbībā ar skolu pārstāvjiem no Spānijas, Beļģijas, Itālijas, Latvijas un Portugāles Daugavpils 3. vidusskola darbojas kopīgā ES Erasmus+ programmas starpskolu stratēģisko partnerības (KA219) projektā Nr. 2019-1-ES01-KA229-064155_4 “Science Is All Around” (“Zinātne ir visapkārt”).

 

Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam

 

Šī projekta ietvaros no š.g. 4.oktobra līdz 8. oktobrim Daugavpils 3. vidusskola uzņēma Starptautiskā ķīmijas kongresa dalībniekus. Jau izsenis ķīmija ir bijusi skolas sirdī, kad tālajā 1969. gadā Daugavpils 3. Vidusskolā tika atvērtas ķīmijas klases. Projekta darbībai un skolas tradīcijām apvienojoties, savu darbību uzsāk Jauno ķīmiķu skola, kas laipni gaida visus interesentus un ķīmijas entuziastus gan teorētiskām nodarbībām, gan praktiskiem eksperimentiem. Jauno ķīmiķu skolas nodarbības ir organizētas pēc vecuma grupām: jaunākā grupa jeb pamatskolas vecuma bērni no 8. – 9. klasei, kā arī vidusskolas vecumposma skolēni. Diemžēl, šobrīd epidemioloģiskā situācija valstī neļauj aicināt citu skolu skolēnus pievienoties Jauno ķīmiķu skolas nodarbībām, taču tiklīdz tas būs atļauts, mīļi gaidīsim katru skolēnu, kas pastiprināti interesējas par ķīmijas zinātni un sniegsim iespēju pilnveidot savas zināšanas un prasmes.

 

Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam

 

Jauno ķīmiķu skolas nodarbības vadīs Daugavpils 3. vidusskolas ķīmijas skolotāji – doktorantūrā studējoši pedagogi ar pieredzi pētniecībā.

 

Jauno ķīmiķu skolas apmeklējumi Tev sniegs “drošības spilvenu”- pamatskolniekam būt pārliecinātam par savām spējām, uzsākot mācības vidusskolā un izvēloties izglītības programmu ar, piemēram, medicīnas novirzienu, kā arī vidusskolēns būs spējīgs veiksmīgi nokārtot Valsts centralizēto eksāmenu ķīmijā, pozitīvi raugoties augstākās izglītības virzienā un tam visam klāt aktivitātes konkursos un olimpiādēs visa mācību gada garumā.

 

Jauno ķīmiķu skola sadarbosies ar Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti, kā arī Rīgas Tehnikās Universitātes Daugavpils Studiju un zinātnes centru. Sadarbība būs tendēta uz pētniecību, kā arī ķīmijas un inženierzinātņu popularizēšanu.

 

 

Šobrīd Jauno ķīmiķu skolas nodarbības notiek Daugavpils 3. vidusskolas ietvaros, taču tiklīdz, epidemioloģiskā situācija valstī būs drošā līmenī, gaidīsim skolēnus no visām pilsētas un novada skolām!

 

Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam

Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam

 

 

 

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti