Meistardarbnīca Daugavpilī - "Kārtība kā sociālā forma" 0

Piektdiena, 15 maijā 2015, 09:07 Versija drukāšanai

Meistardarbnīca Daugavpilī  -  "Kārtība kā sociālā forma"
Šī gada jūnijā Manuels Šrēders (Berlīne, Vācija) piedāvā 3-dienu meistardarbnīcu "Kārtība kā sociālā forma – grausti un kultūras objekti " mākslas un fotogrāfijas skolēniem un studentiem, kā arī jauniešiem, kuriem interesē fotomāksla. Meistardarbnīca notiks Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā. Visi dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību darbnīcā. Darbnīcas dalībniekiem ir jāņem līdzi sava foto tehnika. Darbnīca notiks angļu valodā. Piedalīšanās ir bez maksas.

 


Meistardarbnīcas "Kārtība kā sociālā forma" programma

 

Īss mākslinieka darbnīcas idejas redzējums:

 

Skatoties uz ikdienas daudzveidīgo ārieni, šīs lekcijas/semināra galvenais aspekts ir „graustu un kultūras objektu” vizuāls pētījums, kas ir balstīts uz pārveidotiem (padomju) rūpniecības un ievērojamiem sadzīves arhitektūras projektiem.

 

Meistardarbnīca "Kārtība kā sociālā forma" notiek Manuela Šrēdera lekciju „sociāla fotogrāfija” pētījuma ietvaros, ko viņš realizē sadarbība ar augstskolām, skolām, mākslas biedrībām un muzejiem kopš 2006. gada.

 

Informācija par mākslinieku:


Manuels Šrēders (*1962) ir fotogrāfs un mākslinieks, kurš strādā dažādās nozarēs pie audiovizuāliem un starpmediju projektiem. Iedvesmojoties no urbānas pilsētas ikdienas dzīves ārējā izskata pilsētas arhitektūras kontekstā, viņa radošais pētījums transformē humānistiskos aspektus mākslas darbā un mākslas konceptā. Balstoties uz fotogrāfiju, viņa radošā darbība tiek realizēta dažādos un attīstītos mediju veidos, piemēram, tiešā fotogrāfijā, kinofilmā, videomākslā, projekcijā (publiskā telpā), drukātos medijos, (de)kolāžā un glezniecībā. Ar izstāžu, mākslas forumu, publisku intervenču, simpoziju un lekciju palīdzību Manuels Šrēders sadarbojas ar starptautiskām mākslas asociācijām, institūcijām, muzejiem, galerijām, akadēmijām un skolām.

 

Pieteikšanās:


Meistardarbnīcai fotogrāfijā iespējams pieteikties elektroniski līdz 1. jūnijam, sūtot savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pasts, tel. nr.), ka arī, norādot vecumu, un izglītības iestādi, uz e-pastu: baiba.priedite@daugavpils.lv.

 

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti