Jaunieši piedalījās radošajā laboratorijā „Brīvprātīgā darba nozīme karjeras izveidē” 0

Pirmdiena, 10 aug 2015, 12:46 Versija drukāšanai

Jaunieši piedalījās radošajā laboratorijā „Brīvprātīgā darba nozīme karjeras izveidē”
2015. gada 8. augustā projekta „Seko līdzi iespējām” ietvaros notika radošā laboratorija „Brīvprātīgā darba nozīme karjeras izveidē”.


Jauniešiem tika dota iespēja iedziļināties brīvprātīgā darba jautājumā un nozīmē gan pilsētas attīstībā, gan savas karjeras izveidē. Jaunieši uzzināja brīvprātīgā darba labās prakses piemērus. Tika dota iespēja iepazīties ar brīvprātīgā darba iespējam pilsētā un ārpus tās. Jaunieši, NVO līderi, jaunatnes lietu speciālisti diskutēja par Brīvprātīgā darba likumu un izstrādāja savas vīzijas, kā brīvprātīgais darbs var attīstīties Daugavpilī. Jaunatnes departaments ņems vērā visas idejas un centīsies tās realizēt dzīvē. Viena no šādām idejām ir Brīvprātīgā pase. Šajā pasē, pēc idejas, tiks atzīmēti visi brīvprātīgā darba veicēja sasniegumi, un tie kuriem būs visvairāk sasniegumu varēs saņemt atlaidi. Šādas brīvprātīgo pases jau darbojas dažās pašvaldībās.

 

Šo radošo darbnīcu vadīja Višķu pagasta sabiedriskā centra vadītāja Santa Matisāne. Ar savu pieredzi un zināšanām uzstājās Daugavpils Marka Rotko mākslas centra projektu vadītāja Viktorija Kozlovska, kura darbojas brīvprātīgā darba jomā jau vairāk nekā 12 gadus, un projektu vadītāja Žanna Osčenkova no Jauniešu NVO „Erfolg”, kura dalījās ar biedrības plašo un daudzveidīgo pieredzi par Jauniešu apmaiņa projektiem, Eiropas Brīvprātīgo darbu, Youthpass, un atveda brīvprātīgos no Spānijas, Austrijas un Armēnijas, kuri ar prieku dalījās ar savu un savu valstu pieredzi brīvprātīgā darba jautājumos.

 

Jaunieši iepazinās ar iespējām, kā var ietekmēt Daugavpils pilsētas attīstību ar brīvprātīgo darbu, un kādas ir iespējas Daugavpils pilsētā, lai ar brīvprātīgo darbu attīstīt savu karjeru.

 

Šī tikšanās notika Jauniešu neformālās izglītības centrā, kur radošajā laboratorijā pulcējās Daugavpils pilsētas jauniešu organizāciju un biedrību pārstāvji, kā arī jaunieši kas nepārstāv nevienu organizāciju, bet ir ieinteresēti savas pilsētas un jauniešu attīstībā un labākas dzīves meklējumos.

 

Jauniešu organizācijas, biedrības un paši jaunieši tiek aicināti apmeklēt arī nākamo projekta „Seko līdzi iespējām” laboratoriju. Nākamā tikšanās – radošā laboratorija „Jauniešu informēšana par līdzdalības iespējām Daugavpils pilsētā”, notiks 15. augustā no plkst. 14:00 līdz 17:00, Jauniešu neformālās izglītības centrā (Varšavas ielā 45). Pēc oficiālās daļas no plkst. 17:00 līdz 20:00 neformālā gaisotnē ir iespēja apmeklēt diskotēku ar jautrām aktivitātēm.

0
Autors:Jaunatnes departaments
Foto:Jaunatnes departaments

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti