Jaunatnes departaments Jaunatnes mēnesī 0

Piektdiena, 14 aug 2015, 15:37 Versija drukāšanai

Jaunatnes departaments Jaunatnes mēnesī
Augusta mēnesis ir jaunatnes mēnesis. Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments aktīvi iesaista jauniešus projektā „Seko līdzi iespējām”, kura ietvaros augusta mēnesī notiek radošās laboratorijas jauniešiem, kas palīdz apzināt līdzdalības, brīvprātīgā darba un nevalstisko organizāciju nozīmi jauniešu karjeras veidošanā.


Radošo laboratoriju laikā jauniešiem ir iespēja iegūt informāciju no speciālistiem un iesaistīties diskusijās, atrodot atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, kas saistīti ar jauniešiem. Jauniešiem tiek dota iespēja iedziļināties līdzdalības un brīvprātīgā darba jautājumā un nozīmē gan pilsētas attīstībā, gan savas karjeras izveidē. Jaunieši ar projekta „Seko līdzi iespējām” palīdzību izstrādā savas vīzijas, kā ir iespējams attīstīties Daugavpilī. Radošās laboratorijas: „Jauniešu līdzdalība – Jaunatnes NVO ieguldījums Daugavpils pilsētas dzīvē” un „Brīvprātīgā darba nozīme karjeras izveidē” ir veiksmīgi noritējis, Šo sestdien, 2015. gada 15. augustā notiks pēdējā Radošā laboratorija „Jauniešu informēšana par līdzdalības iespējām Daugavpils pilsētā”, un tad jauniešiem būs iespēja realizēt savas aktivitātes jauniešu festivāla „Artišoks 2015” ietvaros.

 

Jaunatnes departaments atbalstīja biedrības „Erfolg” ideju par grāmatu skapja izveidošanu Daugavpilī, Saules ielā 38. Tā ir iespēja arī jauniešiem un jauniešu organizācijām izplatīt informāciju un informēt jauniešus par līdzdalību un notiekošo Daugavpils pilsētā. Jaunatnes departaments ir par grāmatu lasīšanas popularizēšanu un atbalsta biedrības „Erfolg” idejas, kuras ir vērstas uz jauniešiem, lai tie iegūtu labvēlīgas zināšanas un vēlmi darboties pilsētas mērogā.

 

2015. gada 21. augustā Jaunatnes departaments Daugavpils pilsētas jauniešiem rīkos pasākumu – aktivitātes Jauniešu neformālās izglītības centrā (Varšavas ielā 45), lai jaunieši un jauniešu organizācijām būtu iespēja satikties vienā vietā un sajust, ka Daugavpils ir jauniešu pilsēta.

 

2015. gada 5. septembrī jauniešu festivālā „Artišoks 2015” jubilejas pasākumā tiks realizētas jauniešu vīzijas, apkopotās idejas un aktivitātes , kurā tiks atspoguļots jauniešu līdzdalības mehānisms.

0
Autors:Jaunatnes departaments
Foto:Jaunatnes departaments

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti