DdZKSU veic aptauju 0

Ceturtdiena, 15 jan 2015, 11:04 Versija drukāšanai

DdZKSU veic aptauju
Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DdZKSU) klienti kopā ar janvāra rēķiniem saņēma aptaujas lapas ”Aptauja par dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku lēmuma pieņemšana par tiešiem norēķiniem". Iedzīvotājiem tiek piedāvāts izvēlēties patstāvīgi norēķināties ar attiecīgā pakalpojuma piegādātāju. Par Saeimas lēmumu veikt daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju aptauju par tiešajiem norēķiniem kļuva zināms jau vasarā un no tā brīža daudz tika apspriests.


Saņemtās aptaujas lapas aizpildīt ir viegli: nepieciešams ievilkt trīs krustiņus, uzrakstīt datumu un parakstīties. “PAR” – ja piekrītat un izvēlaties veikt tiešos norēķinus un “PRET” ja esat pret pāreju uz tiešajiem norēķiniem.

 

Izvēle “PAR” nozīmē, ka dzīvokļa īpašnieks pieņem lēmumu veikt papildus maksājumus par katra ikmēneša rēķina sagatavošanu ( saņem atsevišķu rēķinu par katru saņemto pakalpojumu). Clean R par katru rēķina sagatavošanu no klientiem turpmāk papildus iekasēs 3,62 eiro, Daugavpils ūdens - 3,28 eiro, Daugavpils siltumtīkli - 0,66 eiro. Lai daudzdzīvokļu mājai tiktu dota iespēja veikt tiešos maksājumus, iedzīvotāju vairākumam jāizvēlas variants “PAR” un jāpārņem mājas pārvaldīšana .

 

Atzīmējot „PRET” , dzīvokļu īpašnieks piekrīt veikt rēķinu apmaksu ar SIA „DDzKSU” starpniecību, atstājot iepriekšējo norēķinu kārtību (t.i. saņemt vienu rēķinu par visiem pakalpojumiem).Izņēmums ir Daugavpils siltumtīkli, jo par šī uzņēmuma pakalpojumiem iedzīvotāji saņem rēķinu un veic maksājumus atsevišķi.

 

Aizpildītas aptaujas lapas līdz janvāra beigām ir jāiemet pastkastītē, kurā jūsu mājas iedzīvotāji iesniedz ūdens rādījumus vai arī DdZKSU Abonentu nodaļā: Liepājas ielā 21. Uzņēmuma mājas lapā www.dzksu.lv ir pieejami skaidrojumi par “Aptauju par dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku lēmuma pieņemšana par tiešiem norēķiniem”. Tālruņi uzziņām: 65407284, 65407286,65407287, 65407288.

 

Ja dzīvokļa īpašnieks neiesniegs aptaujas lapu, apkalpojošā organizācija uzskatīs, ka iedzīvotājs pieņēma lēmumu un nobalsoja “PRET”.

 

Kooperatīvi ir par izmaiņām norēķinu kārtībā, jo gadījumā, kad kāds no dzīvokļu īpašniekiem nemaksā par komunālajiem pakalpojumiem, ar pakalpojuma sniedzēju norēķinās kooperatīvs.Līdzekļu kooperatīviem tādiem maksājumiem nav. DdZKSU vadītāju Jevģēniju Olenovu, atšķirībā no kooperatīvu vadītājiem, šis fakts neuztrauc.  Viņš apgalvo, ka iedzīvotāju parādus sedz no sava uzņēmuma peļņas, bet uzkrājuma fonda līdzekļi un līdzekļi mājas apkalpošanai netiek skarti. Tāpēc DzKSU saimniecība ar daudziem ienākumu veidiem ļauj atstāt visu, kā bija iepriekš.

 

Iespējams, dzīvokļu īpašnieki, kuru īpašumu apsaimnieko kooperatīvs, pieņems lēmumu pāriet uz tiešajiem norēķiniem, bet DdZKSU norēķinu kartību atstās nemainīgu.

Autors:Grani.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti