BALTA piedāvā ārzemnieku ceļojumu apdrošināšanu un paplašina ceļojumu apdrošināšanu uz Krieviju un Baltkrieviju 0

Ceturtdiena, 05 feb 2015, 08:33 Versija drukāšanai

BALTA piedāvā ārzemnieku ceļojumu apdrošināšanu un paplašina ceļojumu apdrošināšanu uz Krieviju un Baltkrieviju
Jaunais gads arī apdrošināšanas nozarē sācies ar jauniem plāniem un piedāvājumiem. Latvijas vadošā apdrošinātāja BALTA dāvanu maisā klientiem ir vēl nebijuši un interesanti pakalpojumi. Īpaši priecīgi būs tie, kuriem vārdi „vīza’’ un „uzturēšanās atļauja’’ ir praktiski dzīves aspekti.


Vairāk par šiem jaunumiem stāsta Daugavpils filiāles vadītājs Aigars Rasčevskis: „Jau no pagājušā gada vidus Latvijas lielākais apdrošinātājs BALTA ir daļa no Centrālās un Austrumeiropas vadošās apdrošinātāju grupas PZU. Apvienojot abu uzņēmumu labākos risinājumus, no šī gada janvāra vidus BALTA ieviesusi virkni uzlabojumu un jaunumu.

 

Viens no iepriekš nebijušajiem pakalpojumiem ir ārzemnieku ceļojumu apdrošināšana. To novērtēs ne tikai tie, kuri uzturas Latvijā mācību vai darba laikā, bet arī tie, kuriem apdrošināšana nepieciešama uzturēšanās atļaujas kārtošanai vai pagarināšanai. Daugavpilī klienti mums bieži jautāja pēc ārzemnieku ceļojumu apdrošināšanas, un tagad ar prieku varam piedāvāt labu pakalpojumu un izdevīgas cenas. Papildu priekšrocības ir tās, ka neierobežojam klientu vecumu, kā arī uz bērnu apdrošināšanu skatāmies draudzīgi - bez uzcenojumiem.

 

Tāpat esam padomājuši par tiem klientiem, kuru ceļojumu galamērķis ir Krievija un Baltkrievija. Tagad BALTA ceļojumu apdrošināšana atbilst vēstniecību standartiem, un klienti to varēs izmantot vīzu kārtošanai uz Krieviju un Baltkrieviju, jūtoties pasargāti ceļojuma laikā. Papildus esam parūpējušies par klientiem izdevīgām polišu cenām. Piemēram, vidēji viena ceļojuma diena uz Krieviju klientam apdrošināšanā izmaksā EUR 0.3, kas ir ļoti neliela naudas summa, taču pretī klients saņem drošību un garantiju, ka, notiekot kādai ķibelei tālu prom no mājām, apdrošinātājs būs tas, kas parūpēsies par viņu, uzņemoties segt izdevumus, piemēram, lai ārstētos vai atgrieztos mājās.

 

Ja skatāmies uz biežākajiem atlīdzību pieteikumiem ceļojumu laikā, tad tās ir traumas, negaidītas saslimšanas, kā arī nedienas ar bagāžu. Ja pieteikumu iemesls ir traumas, BALTA klientam vidēji izmaksā EUR 513 par vienu gadījumu, taču, ja negaidīta saslimšana, tad tiek apmaksāti ārsta pakalpojumi un medikamentu iegāde vidēji EUR 360 vērtībā. Taču kā ir ar gadījumiem, kad notikušas nedienas ar bagāžu? Šajā situācijā BALTA izmaksāto atlīdzību summas ļoti variē, jo tās ir atkarīgas no limita lieluma, kādu klients ir izvēlējies. Šādos gadījumos tie varētu būt aptuveni EUR 170 lieli izdevumi. Protams, pastāv arī lielāku izmaksāto atlīdzību gadījumi, diemžēl arī traģiski, kad klienti ļoti novērtē apdrošinātāja plecu, gan atrisinot situāciju, gan apmaksājot nepieciešamos izdevumus.

 

Klienti ir laipni gaidīti pie mums:

 

- BALTA filiālē Daugavpilī, Imantas ielā 27, katru darba dienu no 8:00-18:00;

- BALTA pārdošanas punktā T/C „Ditton nams” Cietokšņa ielā 60, P. 9:00 - 17:00, O.T.C.P.S. 9:00 - 19:00, Sv. 9:00 - 17.00;

- vai var interesēties pa tālr.: +371 65476888 un www.balta.lv/arzemniekiem 

 

-1
Autors:BALTA preses dienests
Foto:vmeste-ryadom.ru

Citas ziņas

 

Vakar, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija
16. februārī, 16:51 SKINPRO centrs - pārkāpj robežas, laipni lūdzam mūsu jaunajā filiālē!
2. februārī, 13:49 Pledi ne tikai mūs sasilda, bet arī rotā māju
1. februārī, 10:40 Labākās dāvanu idejas sievietēm - ideāli piemērotas jebkuriem svētkiem
30. janvārī, 21:41 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
27. janvārī, 18:43 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 8)
26. janvārī, 13:47 Kā trauksmes signālus par psihisko veselību atpazīt ikdienā
31. decembrī, 22:30 Vecgada Top Latgale raidījums Vienības laukumā
31. decembrī, 13:19 2022. gada apskats
30. decembrī, 19:33 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 7)
22. decembrī, 16:18 Kā nezaudēt naudu tirgojot kriptovalūtas
22. decembrī, 13:31 Kāpēc putekļu sūcēji var kļūt neciešami skaļi

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti