Noritēja seminārs Daugavpils tūristu gidiem 0

Pirmdiena, 09 maijā 2016, 13:51 Versija drukāšanai

Noritēja seminārs Daugavpils tūristu gidiem
Uzsākot jauno tūrisma sezonu, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra (Aģentūra) Daugavpils tūristu gidiem rīkoja izglītojošu semināru, kura mērķis bija sniegt aktuālo informāciju par Aģentūras darbu, pilsētas un tūrisma nozares jaunumiem, kas nepieciešami profesionālajai gidu darbībai.


Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis, uzrunājot klātesošos, informēja par pašvaldības iecerēm tūrisma nozares attīstībā, kā arī lielākajiem pasākumiem, kas šogad noritēs Daugavpilī, un var piesaistīt ne tikai iekšzemes, bet arī ārvalstu tūristus.

 

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Ilona Maksimčika pastāstīja par Āgentūras darbības principiem un tālākajām sadarbības iespējām ar Daugavpils sertificētajiem tūristu gidiem.

 

Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta projektu nodaļas eksperts projektu jautājumos Artjoms Mahļins pastāstīja par Daugavpils pilsētas tautsaimniecības attīstību, investīcijām, kā arī par tālākajām iecerēm finansējuma piesaistei Daugavpils cietokšņa infrastuktūras un jaunu tūrisma produktu attīstīšanai.

 

Savukārt Daugavpils cietokšņa pārvaldnieks Jānis Ostrovskis uzmanību vērsa uz iespēju cietoksnī apmeklēt 1.krasta luneti un jauno Mērtrauku ekspozīciju. Gidi tika iepazīstināti ar Starptautisko kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāla programmu, kas cietoksnī tiks rīkots šā gada 15. – 17.jūlijā.

 

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras vecākā eksperte tūrisma jomā Lolita Kozlovska iepazīstināja ar tūrisma tirgus attīstības tendencēm un jaunumiem Daugavpils tūrisma nozarē.

 

Semināra noslēgumā gidiem bija iespēja iepazīties ar jaunā Šmakovkas muzeja koncepciju, ieejas biļešu cenām un apskatīt ekspozīcijas.

 

Saskaņā ar Daugavpils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr.26 “Par tūristu gidu pakalpojumu sniegšanu Daugavpils pilsētā”, tūristu gidu pakalpojumus Daugavpils pilsētā sniedz sertificēti tūristu gidi, un tūristu gidu sertificēšanu veic Daugavpils pilsētas domes izpilddirektora izveidota sertifikācijas komisija.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti