"Eolika" uzstāsies Rēzeknē 0

Otrdiena, 27 jan 2015, 13:48 Versija drukāšanai

"Eolika" uzstāsies Rēzeknē
Latvijas estrādes leģenda - kvartets "Eolika" jau pēc dažām dienām svinēs savas pastavēšanas 35 gadu jubileju, atzīmējot to ar trīs koncertiem Rēzeknē, Cēsīs un Rīgā.Koncerti būs unikāli ar to, ka tajos atkal varēs redzēt kvartetu "Eolika", tā oriģinālajā sastāvā - uz skatuves būs Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals, kuriem pievienosies mūziķu grupa.


"Šajos koncertos skanēs populārākie "Eolikas" hiti, bet atšķirībā no daudziem citiem koncertiem, šoreiz - ar dzīvo pavadošo sastāvu", par gaidāmo koncertu norisi teic Olga Rajecka.

 

Pārsteigumu skatītājiem ir sagatavojis arī Viktors Zemgals, kurš pievienojies kvarteta jubilejas koncerttūrei ne tikai kā kvarteta dalībnieks, bet arī kā solomākslinieks. "Koncerta pirmajā daļā skanēs mana soloprogramma "Brīvais lidojums" - uzstāšos kopā ar savu grupu "Zemgals un citi putni", ļaujot iepazīt skatītājiem to mūziku, kas ir tuva man un daudziem manas paaudzes cilvēkiem", saka Zemgals.

 

Koncerta otrajā daļā skanēs tādi neizmirstami un neatkārtojami hiti kā "Zemeņu lauks", "Es neesmu Džeina Fonda", "Pasaule, Pasaulīt", "Raimonda Paula dziesmu popūrijs", u.c. skaņdarbi, kas kļuvuši par "Eolikas" muzikālo vizītkarti. Koncerti notiks 7.februārī Rēzeknē, Austrumlatvijas vēstniecībā "Gors", 8.februārī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē, bet koncertturnejas noslēgums paredzēts Valentīna dienā - 14.februārī Rīgā, koncertzālē "Rīga", kur uz skatuves paredzējis kāpt arī kvarteta dibinātājs Boriss Rezņiks. Pēdējās biļetes uz šiem koncertiem vēl nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

 

Kvartets "Eolika" tika izveidots 1980.gadā un savas pastavēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

 

Autors:latgalesgors.lv
Foto:latgalesgors.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti