Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē Austrumu stīga 0

Ceturtdiena, 29 jan 2015, 09:45 Versija drukāšanai

Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē Austrumu stīga
Labklājības ministrs Uldis Augulis šogad dosies savā pirmajā reģionālajā vizītē. 29. un 30.janvārī ministrs apmeklēs Līvānus, Ludzu, Zilupi, Kārsavu un Viļaku. Vizītes mērķis ir apzināt aktuālo situāciju sociālajā jomā un sniegt novadiem būtisko informāciju, tiekoties ar pašvaldību vadību, amatpersonām un deputātiem, sociālo dienestu darbiniekiem, Labklājības ministrijas padotības iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.


Kopā ar Labklājības ministru vizītē piedalīsies Valsts sociālās apdrošināšanas direktoreInese Šmitiņa, Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne, Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas direktore Laila Rieksta-Riekstiņa. Iestāžu vadītāji informēs par aktuālo labklājības nozarē.

 

29. janvārī plkst.10.40 Labklājības ministrs viesosies Līvānu novada domē, kur tiksies ar Līvānu novada domes priekšsēdētāju Andri Vaivodu un deputātiem, Līvānu novada Sociālā dienesta, NVA Līvānu sektora pārstāvjiem u.c. Pašvaldībā norisināsies diskusija par nodarbinātību, sociālās palīdzības sistēmu, Eiropas Savienības fondu projektiem u.c.

 

Savukārt plkst.15.00 Labklājības ministrs apmeklēs Ludzas novada domi, kurā notiks Latgales plānošanas reģiona novadu pašvaldību, LM un tās padotības iestāžu seminārs. Pasākumu vadīs U.Augulis. Semināra laikā norisināsies diskusija par nodarbinātību Latgales reģionā, ienākumu nevienlīdzību, darba aizsardzību un darba drošības prasībām, sociālo drošību un pabalstiem, kā arī bērnu tiesību nodrošināšanu.

 

30. janvārī plkst. 8.00 Uldis Augulis apmeklēs Zilupes novada domi, kur tiksies ar Zilupes pašvaldības vadību un deputātiem, kā arī pašvaldības sociālā dienesta darbiniekiem. Sanāksmes laikā plānota diskusija par nodarbinātību un sociālās palīdzības sistēmu novadā. NVA direktore I.Kalvāne informēs par aktuālo nodarbinātībā un darba tirgū Latgales reģionā un valstī kopumā.

 

Savukārt plkst.10.45 Labklājības ministrs viesosies Kārsavas novada domē, kur tiksies ar pašvaldības vadību, amatpersonām un deputātiem, kā arī sociālā dienesta darbiniekiem.

 

Reģionālās vizītes noslēgumā plkst.13.45 Uldis Augulis Viļakas novada domē tiksies ar pašvaldības vadību un amatpersonām, kā arī sociālā dienesta darbiniekiem. Tikšanās laikā plānota diskusija par nodarbinātību un sociālo palīdzību novadā. Tāpat NVA direktore I.Kalvāne informēs par aktuālo nodarbinātībā un darba tirgū Latgales reģionā kā arī valstī kopumā.

 

Labklājības ministrs uzsver, ka ir būtiski apzināt reālo situāciju novados un tikties ar iedzīvotājiem reģionos, lai sekmīgāk risinātu nodarbinātības un sociālās palīdzības jautājumus.

0
Autors:Grani.lv
Foto:twitter.com

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti