Bērnudārzus aicina piedalīties Tēva dienai veltītā konkursā 0

Ceturtdiena, 06 sep 2018, 09:05 Versija drukāšanai

Bērnudārzus aicina piedalīties Tēva dienai veltītā konkursā

Par godu Tēva dienai un lai pateiktu tētiem paldies, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” jau ceturto gadu rīko konkursu bērnudārziem. Tajā ik gadu piedalās desmitiem grupiņu no visas Latvijas. Šogad konkursa temats ir “Uzzīmē savu tēti!”, balvās – bezmaksas ekskursijas uz aizraujošiem Latvijas galamērķiem.


“Piedalīšanās radošo darbu konkursā, kas organizēts par godu Tēva dienai, ļauj bērniem ne tikai iepriecināt un godināt tētus, bet arī veicina tēvu un bērnu emocionālo piesaisti un stiprina savstarpējās attiecības,” tā par dalību 2017. gada konkursā stāsta pirmās vietas ieguvējas Lubānas pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” vadītāja Astrīda Soma. “Tēva dienas svētku rīkošana mūsu bērnudārzā nu jau kļuvusi par tradīciju, par ko tēti ir ļoti priecīgi un lepni.”

 

Gaidot Tēva dienas festivālu, kas šogad notiks 9. septembrī, Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” aicina pirmsskolas izglītības iestādes piedalīties konkursā “Uzzīmē savu tēti”. Konkursa galvenais uzdevums – iesūtīt dažādās tehnikās zīmētus, līmētus vai krāsotus tētu portretus. Iesūtītos darbus publicēsim portālā – Tēva dienas oficiālajā lapā “Tevadiena.lv” –, veidojot brīnišķīgu Latvijas tētu portretu galeriju!

 

Trīs bērnudārza grupiņas, kuru darbus Tēva dienas festivāla organizatori Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” novērtēs kā viskrāšņākos, saņems bezmaksas ekskursiju uz kādu interesantu galamērķi Latvijā.

 

BALVAS


Ceļojums uz izklaides parku “Avārijas brigāde”, kas ir lieliska vieta, kur pavadīt aizraujošu dienu gan lieliem, gan maziem.

 

Piedzīvojums “Laimas” Šokolādes muzejā. Te var uzzināt, kā rodas šokolāde, un pašiem pamēģināt pagatavot kādu gardumu.

 

Ekskursija gida pavadībā Rīgas Motormuzejā. Muzeja ekspozīcijā ir apskatāmi vairāk nekā 100 unikāli senie spēkrati, bet muzeja krājums arvien tiek papildināts ar nozīmīgiem jaunieguvumiem. Seno spēkratu ekspozīcija veidota kā aizraujošs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un auto pasaules nozīmīgākajiem vēstures notikumiem.

 

Pārsteiguma balva!

 

Viena grupiņa saņems īpašu pārsteigumu – bērnudārzā organizētu nodarbību par atbildību. Sarunas par atbildību vienlaikus ir sirsnīgs un ļoti izglītojošs pasākums, kurā aicina domāt un just. Būs video, būs jautājumi bērniem – kas tad ir atbildīgs saimnieks? Būs iespēja izmēģināt un sajust, kā četrkājainais mīlulis var iedvest mieru pēc garas skolas vai darba dienas. Būs konkursiņi. Būs balvas. Par atbildību stāstīs astoņus gadus jauna, izglābta austrumeiropiete Lote un viņas saimniece – žurnāliste un skolotāja, grāmatas “Poga – pasaka maziem un lieliem” autore Zanda.

 

KONKURSA NOTEIKUMI

• Jāiesūta bērnudārzā zīmēti tētu portreti par godu Tēva dienai.

• Portretiem ieteicams pievienot nelielu aprakstu, kā bērni raksturo savus tētus.

• Ja ideja iesūtīta elektroniski, atsevišķi jāiesūta teksts “doc” formātā un bildes “jpg” formātā.

• Konkursa darbus sūtiet līdz 18. septembrim (ieskaitot) uz e-pastu: audra@mammam.lv vai pa pastu ar norādi “Konkursam”. Adrese: SIA “Mammām un Tētiem”, Brīvības iela 40–16, LV-1050. (Pasta zīmogs – 18. septembris.)

• Pieteikumā norādi pirmsskolas izglītības iestādi, grupiņu, bērnu skaitu, vēlamo ekskursijas maršrutu, kontaktinformāciju.

• Uzvarētājus noteiksim 21. septembrī.

• Uzvarētāju noteiks “Mammamuntetiem.lv” redakcija.

 

Godināsim tētus un stiprināsim Tēva dienas tradīcijas visā Latvijā!

 

Par Tēva dienas festivālu

 

9. septembrī plkst. 12.00 no Brīvības pieminekļa Rīgā sāksies tradicionālais Tēva dienas gājiens, kurā aicinātas piedalīties ģimenes no visas Latvijas. Gājiens noslēgsies Vērmanes dārzā pie skatuves, kur uzreiz gaidāms svētku koncerts. Šogad uz Tēva dienu ielūdz valsts iniciatīva “Latvijas Goda ģimenes gads”, svētkus kā ik gadu organizē Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”, Tēva dienas lieldraugs – “Rimi”. Aizraujošas aktivitātes pasākumā visai ģimenei nodrošina arī zaļās farmācijas uzņēmums “Silvanols”, “Amigo”, “Trebū Mājas”, “Latvijas Pasts”, “Bowlero”, “GUNSnLASERS”, izklaides parks “Avārijas Brigāde” u.c.

 

Svētki Vērmanes dārzā norisināsies visas dienas garumā līdz pat plkst. 17.00. Ieeja bez maksas.

0
Autors:preses - relīze
Foto:Publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

31. oktobrī, 18:59 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 5)
31. oktobrī, 09:00 Atver jaunu analīžu nodošanas punktu Ķīmiķu mikrorajonā
30. septembrī, 15:05 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 4)
15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti