Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts” 0

Otrdiena, 18 apr 2023, 09:08 Versija drukāšanai

Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”

Baidoties par savu drošību, aktieri nevar atgriezties Dzimtenē, bet viņi turpina darbu: ieraksta sociāli akūtas fabulas, dziesmas, dzeju. Pirmo reizi pēc aizbraukšanas no Krievijas Federācijas aktieri izies uz skatuves Daugavpilī. Programmā „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts” skanēs pilsoniska dzeja un fabulas, autordziesmas, romances un kaverversijas.


Pavadījums: manouche-ģitāra — ģitārists, komponists, gipsy jazz izpildītājs Dmitrijs Kupcovs.

 

Dmitrijs Nazarovs vairāk nekā 20 gadus ir veltījis Čehova v.n. Maskavas Mākslas teātrim ( МХТ им. Чехова), viņš ir teātra prēmiju laureāts, pazīstams televīzijas un kinoaktieris. Savukārt Krievijas Federācijas nopelniem bagātā māksliniece Olga Vasiļjeva - „traka temperamenta un pievilcības aktrise”, arī ir nospēlējusi desmitiem lomu Čehova v.n. Maskavas Mākslas teātrī, filmējusies filmās „Тоbols”, „Barhanovs un viņa miesassargi”, seriālos „Virtuve” un „Izaicinājums”, viņi abi izies pie skatītājiem un pastāstīs savu stāstu.

 

 

Jau gandrīz gadu savā YouTube-kanālā Nazarovs ir skaidri paudis savu pilsonisko pretkara pozīciju. Pēc Olgas Vasiļjevas teiktā: “Ir labi, ka esam pret slepkavībām, meliem un verdzību. Labi, ka atrodam spēku runāt.” Aktieri, kuri ir spējuši savus varoņus pārvērst par īstiem, atpazīstamiem publikas favorītiem, nevar atkāpties no saviem principiem. 

 

Pirms 11 mēnešiem viņi kopā uzstājās ar autordziesmu „Vai krievi grib karu?”, kas burtiski uzspridzināja internetu. 2022. gada vasarā kopīgā intervijā laikrakstam „Novaja Gazeta. Eiropa” aktieri atzinās, ka apgūst sen aizmirsto ezopiešu valodu. Tā ir fabulu, sarkasma, ironijas un pilsoniskās nepaklausības valoda. Nazarovs un Vasiļjeva palika Krievijā tik ilgi, kamēr bija iespēja kalpot teātrī un cerēja, ka spēs pārraidīt skatītājiem savas domas un izjūtas.

 

152 reizes aktieris Ņeščastļivceva tēlā parādījās uz Maskavas Mākslas teātra skatuves izrādē „Mežs”, un viņa varoņa monologs „cildenu mākslinieku” aizstāvībai pret liekulīgajiem „meža” iemītniekiem izskanēja pārliecinoši līdz pat 2023. gada janvārim, kad Nazarovs un Vasiļjeva tika no teātra atlaisti. Тurklāt kļuva zināms, ka Nazarovu izgriezīs no jau nofilmētajām ainām „12 krēslu” jaunajā ekranizācijā, kur viņam bija jāspēlē Kisas Vorobjaņinova loma, bet epizodes ar Olgu Vasiļjevu Jeļenas Buras lomā filmā netiks iekļautas.

 

Nāciet atbalstīt iemīļotos māksliniekus!

 

Saite uz biļešu pārdošanu šeit.

 


0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti