Jaunatnes departaments Jaunatnes mēnesī 0

Piektdiena, 14 aug 2015, 15:37 Versija drukāšanai

Jaunatnes departaments Jaunatnes mēnesī
Augusta mēnesis ir jaunatnes mēnesis. Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments aktīvi iesaista jauniešus projektā „Seko līdzi iespējām”, kura ietvaros augusta mēnesī notiek radošās laboratorijas jauniešiem, kas palīdz apzināt līdzdalības, brīvprātīgā darba un nevalstisko organizāciju nozīmi jauniešu karjeras veidošanā.


Radošo laboratoriju laikā jauniešiem ir iespēja iegūt informāciju no speciālistiem un iesaistīties diskusijās, atrodot atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, kas saistīti ar jauniešiem. Jauniešiem tiek dota iespēja iedziļināties līdzdalības un brīvprātīgā darba jautājumā un nozīmē gan pilsētas attīstībā, gan savas karjeras izveidē. Jaunieši ar projekta „Seko līdzi iespējām” palīdzību izstrādā savas vīzijas, kā ir iespējams attīstīties Daugavpilī. Radošās laboratorijas: „Jauniešu līdzdalība – Jaunatnes NVO ieguldījums Daugavpils pilsētas dzīvē” un „Brīvprātīgā darba nozīme karjeras izveidē” ir veiksmīgi noritējis, Šo sestdien, 2015. gada 15. augustā notiks pēdējā Radošā laboratorija „Jauniešu informēšana par līdzdalības iespējām Daugavpils pilsētā”, un tad jauniešiem būs iespēja realizēt savas aktivitātes jauniešu festivāla „Artišoks 2015” ietvaros.

 

Jaunatnes departaments atbalstīja biedrības „Erfolg” ideju par grāmatu skapja izveidošanu Daugavpilī, Saules ielā 38. Tā ir iespēja arī jauniešiem un jauniešu organizācijām izplatīt informāciju un informēt jauniešus par līdzdalību un notiekošo Daugavpils pilsētā. Jaunatnes departaments ir par grāmatu lasīšanas popularizēšanu un atbalsta biedrības „Erfolg” idejas, kuras ir vērstas uz jauniešiem, lai tie iegūtu labvēlīgas zināšanas un vēlmi darboties pilsētas mērogā.

 

2015. gada 21. augustā Jaunatnes departaments Daugavpils pilsētas jauniešiem rīkos pasākumu – aktivitātes Jauniešu neformālās izglītības centrā (Varšavas ielā 45), lai jaunieši un jauniešu organizācijām būtu iespēja satikties vienā vietā un sajust, ka Daugavpils ir jauniešu pilsēta.

 

2015. gada 5. septembrī jauniešu festivālā „Artišoks 2015” jubilejas pasākumā tiks realizētas jauniešu vīzijas, apkopotās idejas un aktivitātes , kurā tiks atspoguļots jauniešu līdzdalības mehānisms.

0
Autors:Jaunatnes departaments
Foto:Jaunatnes departaments

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija
16. februārī, 16:51 SKINPRO centrs - pārkāpj robežas, laipni lūdzam mūsu jaunajā filiālē!
2. februārī, 13:49 Pledi ne tikai mūs sasilda, bet arī rotā māju
1. februārī, 10:40 Labākās dāvanu idejas sievietēm - ideāli piemērotas jebkuriem svētkiem
30. janvārī, 21:41 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
27. janvārī, 18:43 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 8)
26. janvārī, 13:47 Kā trauksmes signālus par psihisko veselību atpazīt ikdienā
31. decembrī, 22:30 Vecgada Top Latgale raidījums Vienības laukumā
31. decembrī, 13:19 2022. gada apskats
30. decembrī, 19:33 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 7)
22. decembrī, 16:18 Kā nezaudēt naudu tirgojot kriptovalūtas
22. decembrī, 13:31 Kāpēc putekļu sūcēji var kļūt neciešami skaļi
13. decembrī, 11:32 “Maxima Latvija” kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2023 pirmo oficiālo partneri Latvijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti