Jaunatnes departaments Jaunatnes mēnesī 0

Piektdiena, 14 aug 2015, 15:37 Versija drukāšanai

Jaunatnes departaments Jaunatnes mēnesī
Augusta mēnesis ir jaunatnes mēnesis. Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments aktīvi iesaista jauniešus projektā „Seko līdzi iespējām”, kura ietvaros augusta mēnesī notiek radošās laboratorijas jauniešiem, kas palīdz apzināt līdzdalības, brīvprātīgā darba un nevalstisko organizāciju nozīmi jauniešu karjeras veidošanā.


Radošo laboratoriju laikā jauniešiem ir iespēja iegūt informāciju no speciālistiem un iesaistīties diskusijās, atrodot atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, kas saistīti ar jauniešiem. Jauniešiem tiek dota iespēja iedziļināties līdzdalības un brīvprātīgā darba jautājumā un nozīmē gan pilsētas attīstībā, gan savas karjeras izveidē. Jaunieši ar projekta „Seko līdzi iespējām” palīdzību izstrādā savas vīzijas, kā ir iespējams attīstīties Daugavpilī. Radošās laboratorijas: „Jauniešu līdzdalība – Jaunatnes NVO ieguldījums Daugavpils pilsētas dzīvē” un „Brīvprātīgā darba nozīme karjeras izveidē” ir veiksmīgi noritējis, Šo sestdien, 2015. gada 15. augustā notiks pēdējā Radošā laboratorija „Jauniešu informēšana par līdzdalības iespējām Daugavpils pilsētā”, un tad jauniešiem būs iespēja realizēt savas aktivitātes jauniešu festivāla „Artišoks 2015” ietvaros.

 

Jaunatnes departaments atbalstīja biedrības „Erfolg” ideju par grāmatu skapja izveidošanu Daugavpilī, Saules ielā 38. Tā ir iespēja arī jauniešiem un jauniešu organizācijām izplatīt informāciju un informēt jauniešus par līdzdalību un notiekošo Daugavpils pilsētā. Jaunatnes departaments ir par grāmatu lasīšanas popularizēšanu un atbalsta biedrības „Erfolg” idejas, kuras ir vērstas uz jauniešiem, lai tie iegūtu labvēlīgas zināšanas un vēlmi darboties pilsētas mērogā.

 

2015. gada 21. augustā Jaunatnes departaments Daugavpils pilsētas jauniešiem rīkos pasākumu – aktivitātes Jauniešu neformālās izglītības centrā (Varšavas ielā 45), lai jaunieši un jauniešu organizācijām būtu iespēja satikties vienā vietā un sajust, ka Daugavpils ir jauniešu pilsēta.

 

2015. gada 5. septembrī jauniešu festivālā „Artišoks 2015” jubilejas pasākumā tiks realizētas jauniešu vīzijas, apkopotās idejas un aktivitātes , kurā tiks atspoguļots jauniešu līdzdalības mehānisms.

0
Autors:Jaunatnes departaments
Foto:Jaunatnes departaments

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti