"Artilērijas pagrabi" dosies uz citām telpām? 0

Svētdiena, 14 feb 2016, 08:30 Versija drukāšanai

"Artilērijas pagrabi" dosies uz citām telpām?
Klubs "Artilērijas pagrabi", kura telpas izsolītas citam īrniekam, uz "Valsts nekustamo īpašumu" (VNĪ) piedāvātajām telpām pārvāksies sliktākā scenārija gadījumā, aģentūrai BNS stāstīja kluba vadītājs Andrejs Faibuševičs.


Viņš skaidroja, ka jāsagaida tas, vai augstākā nomas maksas solītājs Jans Šumans līdz 17.februārim noslēgs līgumu par telpu nomu. "Sliktākā scenārija gadījumā, ja mums būs jāiet prom, tad skatīsimies, kādus noteikumus VNĪ piemēros telpu nomai, un vai vispār varēs atrast alternatīvas telpas, kuras ir piemērotas kluba darbībai," stāstīja Faibuševičs. Klubs ar VNĪ arī vienojies, ka tam tiks izmaksāta kompensācija par ieguldījumiem līdzšinējo telpu remontā.

 

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka VNĪ izvērtēs savā rīcībā esošos brīvos īpašumus, kuri paredzēti nomai vai atsavināšanai, un piedāvās iespējamos variantus klubam.

 

Kā ziņots, augstāko nomas maksu janvārī notikušajā izsolē par kluba "Artilērijas pagrabi" telpām piedāvājis Jans Šumans, kuram līgums jānoslēdz līdz 17.februārim.

 

Faibuševičs aģentūrai BNS iepriekš stāstīja, ka klubs savas telpas pamest netaisās, jo tic, ka tiks atklāta shēma, ar kuras palīdzību klubu mēģina piespiest aiziet no tām. Viņš piemetināja, ka galvenais jautājums ir tas, vai VNĪ ir iesaistīti šajā shēmā. VNĪ Faibuševiča paustās aizdomas nekomentē, norādot, ka tā nav valsts uzņēmuma funkcija.

 

VNĪ izdevumi par pagaraba telpu uzturēšanu esot 2,39 eiro mēnesī par vienu kvadrātmetru. Šāda summa tikusi piedāvāta arī klubam "Artilērijas pagrabi". Tas savukārt vēlējies noslēgt līgumu par 1,60 eiro mēnesī. Abas puses vienojušās par 2 eiro maksu, kas tiktu attiecināta uz vienu gadu. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumos par publiskas personas mantas iznomāšanas kārtību, nomas maksas noteikšanas metodiku un nomas līguma tipveida nosacījumiem, VNĪ, tuvojoties, vai beidzoties nomas līgumu termiņiem visos gadījumos rīko nomas tiesību izsoles. Tajās var noskaidrot augstāko cenu, par kādu telpas ir iespējams iznomāt. To VNĪ dara, ievērojot publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumā noteikto.

0
Autors:BNS
Foto:Publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti