Zināmi pasaules U-20 hokeja čempionāta ceturtdaļfināla pāri 0

Svētdiena, 01 jan 2017, 12:36 Versija drukāšanai

Zināmi pasaules U-20 hokeja čempionāta ceturtdaļfināla pāri
Latvijas U-20 hokeja izlases pretiniece par vietas saglabāšanu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā Somija sestdien ar «sauso» uzvaru noslēdza apakšgrupu turnīru, pēc kura kļuvušas zināmas visas ceturtdaļfinālistes.

Somi A apakšgrupas spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Šveices vienaudžus, uzvarētājiem vārtus gūstot Ēli Tolvanenam un Āpeli Resenenam.

Somijas jaunie hokejisti šajā mačā izpildīja 51 metienu pa pretinieku vārtiem, kamēr šveicieši atbildēja ar trīsreiz mazāk raidījumiem. Somijas izlases vārtos «sauso» uzvaru izcīnīja Veini Vehvileinens, kurš atvairīja visas 17 pretinieku mestās ripas.

Somija pirms spēlēm pret Latviju par vietas saglabāšanu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā nomainījusi galveno treneri. 2016.gada pasaules čempionus kopš sezonas sākuma trenēja Juka Rautakorpi, tomēr viņa vadībā somi cieta neveiksmes pirmajās trijās pasaules čempionāta spēlēs, un viņa vietā amatā tika apstiprināts Jusi Ahokass.

Pārspēles par vietu augstākajā divīzijā sērijā līdz divām uzvarām notiks 2., 3. un, ja nepieciešams, 5.janvārī.

Tikmēr otrā A apakšgrupas mačā Zviedrija ar 5:2 (3:0, 1:0, 1:2) pārspēja Čehiju. Uzvarētājiem ar «hat-trick» izcēlās Jūnatans Dālens.

A apakšgrupā Zviedrija četrās spēlēs tika pie maksimāli iespējamajiem 12 punktiem, seši punkti tika Dānijai, pieci Čehijai, bet četri Šveicei, kamēr Somija ar trim punktiem palika pēdējā, piektajā, vietā.

Savukārt B apakšgrupā smagsvaru duelī ASV ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) pārspēja Kanādu. Uzvarētājiem ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džordans Grīnvejs.

Vēl šīs apakšgrupas spēlē Krievija ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspēja Slovākiju.

B apakšgrupā ar 12 punktiem labākiem bija amerikāņi, kuriem ar deviņiem punktiem sekoja Kanāda. Trešo vietu ar sešiem punktiem ieņēma Krievija, Slovākija tika pie trim punktiem, bet Latvija apakšgrupu turnīru noslēdza bez punktiem.

Līdz ar to ceturtdaļfinālos, kas norisināsies pirmdien, Dānija tiksies ar Krieviju, ASV spēkosies ar Šveici, Kanāda eksaminēs Čehiju, bet Zviedrijai būs duelis ar Slovākiju.

Latvijas U-20 izlase augstākajā divīzijā spēlē pēc trīs gadu pārtraukuma, pērn uzvarot pirmās divīzijas A grupas čempionātā. Uzvarot pārspēlēs, Latvijas izlase vietu augstākajā divīzijā iepriekš spējusi saglabāt 2009. un 2012.gadā.

0
Autors:tvnet.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

Vakar, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties