“Gada kāzas” gaida konkursa dalībniekus! 0

Pirmdiena, 02 feb 2015, 08:00 Versija drukāšanai

“Gada kāzas” gaida konkursa dalībniekus!
Jau piekto gadu pēc kārtas televīzija DAUTKOM, laikraksts “СейЧас”, ziņu portāls www.grani.lv, klubs TAMIDEJA, restorāns VĒSMA organizē konkursu “Gada kāzas”. Mūs atbalsta Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļa, Daugavpils novada dome kā arī Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļa.


Pieci gadi – neliela, bet tomēr jubileja, tāpēc organizatori vēlas paplašināt konkursa teritoriju un konkursā aicina piedalīties jaunlaulātos no VISĀM Latvijas pašvaldībām. Konkursa popularitāte aug katru gadu. Pirmajā gadā konkursā piedalījās tikai desmit drošākie pāri, taču pērn konkursa dalībnieku skaits bija jau sasniedzis sešdesmit pārus.Visi konkursa dalībnieki labprāt atsauc atmiņā savu dalību konkursā un atceras to kā jaukus svētkus, kas ļāva atcerēties un vēlreiz izdzīvot jaukus brīžus no viņu kāzām un dalīties savā laimē ar citiem.

 

Lejupielādēt pieteikuma anketu: anketa-gk-2014.doc [ b]

 

Uzmanību!

 

Konkursā “Gada kāzas 2014” aicinām piedalīties jaunās ģimenes, kas savas laulības slēdza jebkurā Latvijas Dzimtsarakstu nodaļā vai jebkuras konfesijas lūgšanas namā laika periodā no 01.01.2014. līdz 31.12.2014.

 

Lai pieteiktu savu dalību konkursā, ir jāaizpilda pieteikuma anketa, jāiesniedz vienu fotogrāfiju un kāzu svinību video prezentāciju (video vai slaidu veidā). Materiāli tiek pieņemti no 2015. gada 22. janvāra līdz 22. februārim portālā grani.lv, laikraksta “СейЧас” redakcijā (Jelgavas iela 1b, Daugavpils, darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 ar pusdienu pārtraukumu no plkst. 12.00 līdz plkst.13.00). Noteikumi un prasības par iesniedzamajiem materiāliem ir detalizēti aprakstītas Konkursa nolikumā, tie ir obligāti jāievēro.

 

Kad tiks pabeigta pieteikumu iesniegšana, no 2015. gada 1. marta līdz 27. aprīlim notiks video prezentāciju translācija televīzijā DAUTKOM un portālā grani.lv. Restorānā VĒSMA (Rīgas iela 48, Daugavpils) notiks konkursa dalībnieku fotoizstāde. Šajā laikā ikviens var nobalsot par dalībniekiem: SMS balsošana televīzijā TV DAUTKOM un portālā grani.lv ir maksas (visiem Latvijas mobilo tīklu operatoru abonentiem - 15 eirocenti ), bet restorānā VĒSMA varēs nobalsot bez maksas.

 

Balsošana restorānā VĒSMA un SMS balsošanas rezultāti noteiks 20 labākos pārus. Pēc tam pārus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs kāzu industrijas jomas speciālisti, konkursa organizatoru pārstāvji un konkursa sponsori. Visi 20 pāri nonāks vienādā “nulles” pozīcijā. Žūrija atklātā balsošanā izvēlēsies piecus pārus - uzvarētājus. Pārējie 15 pāri iegūst sesto vietu. Žūrijas sēde, kurā tiks noteikti uzvarētāji, tiks translēta onlaine režīmā portālā www.grani.lv.

 

Konkursa uzvarētāji saņems brīnišķīgas balvas: pirmās vietas ieguvēji saņems romantisku atpūtu pie Dienvidu jūras, otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojumu pa Eiropu, bet ceturtās un piektās vietas ieguvēji saņems vērtīgas balvas no konkursa “Gada kāzas 2014” organizatoriem un sponsoriem.

 

7. maijā notiks Katūna balles ietvaros notiks koncerts, diskotēka un cienāšanās pie zviedru galda. Uz šo pasākumu tiks aicināti visi konkursa dalībnieki, kas saņems piemiņas dāvanas no konkursa organizatoriem.

 

Organizatori gaida no 2014. gada jaunlaulātajiem pieteikumus un aicina uz sadarbību uzņēmējus. Paturēsim prātā, ka viss sākas ar mīlestību…

Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti