Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties? 0

Otrdiena, 16 maijā 2023, 11:41 Versija drukāšanai

Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?

Vienkāršāk par vienkāršu! Pāris klikšķi Barbora.lv, saliekot grozā visu, ko kārojas un vajag, pirkums samaksāts un noformēts. Un tad – pa ceļam uz darbu, mājām vai ballīti – piestāj Daugavpils jaunajā Drive in saņemšanas punktā, lai saņemtu savu pasūtījumu.


Šādu iepirkšanās konceptu izvēlas aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju - kāpēc tas ir tik populārs un kā to izmantot, skaidro pārtikas un ikdienas interneta lielveikals Barbora.lv.

 

 

“Klientiem šobrīd ir pieejami Drive in izņemšanas punkti dažādos Latvijas reģionos, tostarp arī Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60. Pasūtījuma saņemšana Drive in punktā ir ātra un vienkārša - piebraucot pie veikala, izvēlētie pārtikas un nepārtikas produkti saņēmējam tiks nodoti rokās, tādējādi izvairoties no lielveikala drūzmas un lieka laika patēriņa,” informē Barbora.lv mārketinga vadītāja Zane Lejiete. Preču izvēle, pasūtījuma noformēšana un norēķini notiek tieši tāpat, kā veicot jebkuru pasūtījumu interneta veikalā. Vienīgā atšķirība – jānorāda, ka preces vēlēsieties saņemt Drive in.

 

Kāpēc izvēlēties šādu preču saņemšanas veidu? Apkopojam klientu 5 visbiežāk minētos iemeslus!

 

Ietaupījums

 

Spontāni pirkumi ir klasika. Īpaši tad, ja lielveikalā preces tiek izvēlētas izsalkumā, pēc garas darba dienas. Maini šo ieradumu un izvairies no nevajadzīgu produktu iegādes! Darba pārtraukumā pārdomāti saliec produktus virtuālajā iepirkuma grozā, un saņemt tos, piebraucot pie lielveikala sev ērtā laikā!

 

Esi ceļā?

 

Ja esi ārpus mājām - darbā, pie friziera, treniņā - pasūti produktus e-veikalā, un izņem tos mājupceļā. Tā ir iespēja ne tikai apvienot pārtikas preču pasūtīšanu ar tā brīža nodarbi, bet arī laicīgi saplānot savas vakariņas un tuvāko dienu maltītes. Barbora.lv pakalpojumi ir pieejami katru dienu, un produktu saņemšana ir iespējama jau nākamās stundas laikā. Bet, ja tev patīk darboties pēc plāna, tad mājaslapā pārtikas saņemšanu vari ieplānot kādā no tuvākajām piecām dienām.

 

Sortiments

 

Ieradumiem ir liels spēks. Izvēloties preces lielveikalā, jau iepriekš zini, kādas firmas pienu, maizi, sviestu vai krējumu meklēsi. Taču zināmas garšas dēļ nevajag speciāli braukt uz veikalu, jo tavi iecienītie produkti ir pieejami Barbora.lv interneta lielveikala sortimentā. Kāroto atradīsi vienuviet, bez tam ar iespēju ātri salīdzināt cenas gadījumā, ja būs grūti izvēlēties starp dažādiem produktiem.

 

Recepte ar klikšķi

 

Vai vēlies pārsteigt savus mīļos ar ko gardu, bet nevēlies tērēt laiku mūžīgajos recepšu džungļos? Barbora.lv recepšu sadaļā atradīsi vienkārši pagatavojumu ēdienu receptes, kuru sastāvdaļas ar vienu klikšķi varēsi pievienot savam iepirkuma grozam.

 

Bez steigas

 

Lielveikala drūzma, garās rindas pie kases, spontāni pirkumi – tas viss var būt pagātne. Nokomplektē savu pirkumu bez steigas, baudot kafijas krūzi vai skatoties mīļāko seriālu. Pie tam, zinot savu budžetu, nebūs drudžaini jāseko līdzi ievietoto produktu summai, jo e-veikalā kopsumma būs visu laiku redzama ekrānā.

 

Uzzini savu tuvāko Drive in saņemšanas vietu un pasūti tagad!

Autors:Grani.lv

Citas ziņas

 

Šodien, 14:42 Šonedēļ 72 valsts autoceļu posmos notiek būvdarbi
Šodien, 13:31 Šonedēļ gaidāms +30 grādu karstums, bet nedēļas izskaņā plaši nokrišņi
Šodien, 12:31 Pašvaldības policija Daugavpils centrā noķer dzērājšoferi
12. jūlijā, 14:17 Soctīklu lietotāji šausminās par zobu pastu un veļas pulveru cenu milzu atšķirību - Vācijā divreiz lētāk!
12. jūlijā, 11:12 13. jūlijā tiks nodrošināti tramvaju papildreisi
12. jūlijā, 08:29 Kāpēc mūsu produkti Lietuvā maksā lētāk? Mēs maksājam... par emocionālo sastāvdaļu
21. jūnijā, 12:57 Nodibinājums "Rūpes" pabeidza latviešu valodas apmācības Latgales reģiona NVO 1
6. jūnijā, 15:46 Inženieru arsenālā – ne tikai retro tehnika, bet arī modernie skaistuļi! 1
30. maijā, 13:45 Erasmus+: unikāla iespēja Latgales Industriālā tehnikuma izglītojamajiem un darbiniekiem
20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī 1
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti